Logo MZK

linia nr 0 poniedziałek - piątek

Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

Szczegółowy rozkład jazdy linii nr 0 Ważny od 09.11.2015r.

X - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku         S- kurs w dni nauki szkolnej

Szaflarska CPN - Ludźmierska Wojas - Kokoszków PPWSZ

Przystanki NA TRASIE O D J A Z D Y
X X X X X S S S S X X
Szaflarska CPN 06:30 * 07:05 * * 09:30 * * * * *
Szaflarska RDP 06:32 * 07:07 * * 09:32 * * * * *
Szaflarska Ośr. Zdrowia 06:34 * 07:09 * * 09:35 * * * * *
Rynek I * * 07:13 * * * * * * 14:40 *
Krzywa MOK 06:36 * 07:16 * * * * * * 14:43 *
Kolejowa 06:38 * 07:18 * * * * * * 14:45 *
Os. Bór 06:40 * 07:20 * * * * * * 14:47 *
Ludźmierska Sąd 06:42 * 07:22 * * * * * * 14:49 *
Ludźmierska Wojas 06:44 06:44 07:24 07:25 * * * * * 14:51 15:07
Ludźmierska NZPS * 06:45 * 07:26 * * * * * * 15:08
Os. Bór * 06:47 * 07:28 * * * * * * 15:10
Kolejowa * 06:49 * 07:30 * * * * * * 15:12
Al.1000-lecia PKS * 06:51 * 07:32 * * * * * * 15:15
Kopernika * 06:53 * 07:34 * * * * * * 15:17
Szaflarska CPN * 06:55 * 07:38 * * * * * * 15:18
Szaflarska RDP * * * 07:40 * * * * * * 15:20
Szaflarska Ośr. Zdrowia * * * 07:42 * * * * * * 15:22
Rynek II * * * 07:45 * 09:37 * 14:10 * * 15:25
Kowaniec Apteka * * * 07:47 * 09:39 * 14:12 * * *
Kokoszków Boczna * * * 7:50 * 09:42 * 14:15 * * *
Kokoszków PPWSZ * * * 7:51 08:00 09:45 09:45 14:16 14:35 * *
Kokoszków Boczna * * * * 08:02 * 09:47 * 14:37 * *
Rynek I * * * * 08:05 * 09:50 * 14:40 * *

Miejski Zakład Komunikacji, 34-400 Nowy Targ, ul. Konfederacji Tatrzańskiej 1a
Telefon (18) 266-58-82